شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۱ |

دکتر نجفی در مراسم گاز رسانی به آخرین شهر گیلان در بره‌سر رودبار بر ضرورت توسعه متوازن مناطق استان در بخش‌های مختلف تأکید کرد و افزود : دولت عزم جدی دارد تا آن بخش از  مطالبات شما مردم عزیز را که در طی سالیان گذشته تحقق پیدا نکرد را به منصه ظهور برساند و عقب ماندگی‌ها را جبران کند.qweryuiuytbvy

دکتر نجفی با اشاره به عقب ماندگی‌های رودبار در بخش گاز رسانی روستایی تصریح کرد : در ابتدای سال ۹۳ شاخص برخورداری گازرسانی روستایی در شهرستان رودبار ۲۳ درصد بود که با اهتمام و تلاش‌های صورت گرفته این رقم اکنون به ۳۳درصد افزایش یافته و باید شرکت گاز در برنامه شش ماهه دوم سال ۹۴ این شاخص را به ۵۳ درصد برساند.

57890-098764532

نماینده عالی دولت در گیلان از تحت پوشش گاز قرار گرفتن تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در سال ۹۵ خبر داد.
دکتر نجفی مردمان رودبار را مردمانی فهیم، سخت کوش، قدردان و با محبت دانست و افزود : تمام تلاش‌ها و خدمات صورت گرفته در تمامی مناطق وظیفه بنده و همکارانم در استان است و با تأخیر صورت پذیرفته ولی شما مردم خوب رودبار با حضور گرم خود موجب شد تا خادمین این نظام مقدس بیشتر در خدمت شما باشند

jpg3550

استاندار گیلان با اشاره به اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان تصریح کرد : اجرای طرح تحول نظام سلامت از جمله اقدامات بی نظیر دولت به شمار می‌رود که موجبات رضایتمندی مردم را فراهم ساخته است.
وی افزود : اراده دولت بر این است تا یارانه‌ها را هدفمند کند و با سوق دادن  تنها بخش کوچکی از یارانه‌ها به بخش بهداشت و درمان شاهد این اتفاق ارزشمند هستیم.

دکتر نجفی با اشاره به پروژه چهار خطه کردن رودبار به منجیل افزود : این پروژه با پیگیری‌های صورت گرفته الحمدا… طبق برنامه زمان بندی شده انجام گردیده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه در طی سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰ در مدت ۵ سال مهاجرت روستائیان به شهرها ۵ درصد رشد داشت افزود : تمام تلاش دولت بر این است که با خدمات رسانی مناسب به روستائیان اجرای سیاست توازن منطقه وعدالت در توزیع امکانات از مهاجرت آنها به شهرها جلوگیری شد.
دکتر نجفی گفت : به دنبال جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت توسعه پایدار در استان هستیم.

678674nbv

احمدی فرماندار شهرستان رودبار نیز از اجرای ۳۸۴ طرح و پروژه در سال ۱۳۹۳ در شهرستان رودبار خبر داد و افزود : تمام تلاش خود را مصروف خواهیم کرد تا آینده خوبی را که دولت وعده آن را داده است تحقق یابد.

56789hgf-cc

حجت الاسلام داودی امام جمعه شهر رودبار گفت : گاز رسانی به این گونه مناطق در جلوگیری از مهاجرت و اشتغال موثر خواهد بود

45679pokjkj

حجت الاسلام مالکی امام جمعه شهر رستم آباد نیز گفت : گاز رسانی به این منطقه یکی از برکات نظام و انقلاب است که  امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت و رضایت مردم رضایت خداوند را در پی خواهد داشت

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.