شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ تیر ۵, ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸ |

با حضور فرماندار و مسئولین همراه، جلسه بررسی مشکلات بخش خورگام و مدیریت پسماند در طبیعت شهر بره سر برگزار شد.

 

*تاجی، بخشدار بخش خورگام:

انتظار مردم بخش، اتمام پروژه های عمرانی است

بخشدار خورگام در جلسه بررسی مشکلات و مدیریت پسماند این بخش، در خصوص نحوه عملکرد مدیران ارشد شهرستان اذعان داشت: با توجه به نحوه عملیاتی نمودن پروژه های عمرانی، بی شک شهرستان رودبار با تلاش مسئولین و مدیران به آرامش رسیده است. پروژه های بزرگ عمرانی آسفالت، گازرسانی و آبرسانی در بخش خورگام در دست اجرا است که برآنیم تا با حمایت همه جانبه مسئولین با اتمام این مهم انتظارات مردم بخش خورگام را برآورده سازیم. تاجی در ادامه با اظهار اینکه پروژه های اجرایی، تبسم را بر لبان مردمان این بخش نشانده است، تشریح کرد: درخواست به حق مردم منطقه، درایت در اجرای پروژه های نیمه تمام عمرانی یکی پس از دیگری می باشد و علمک گذاری شهر و روستاهایی است که لوله کشی گاز در آن به ثمر نشسته است از دیگر خواسته مردم شهیدپرور بخش خورگام می باشد.

* حبیبی، شهردار بره سر:

مقوله آموزش در مدیریت پسماند بسیار حائز اهمیت است

شهردار بره سر با اذعان اینکه با اجرایی شدن طرح های آسفالت، گاز و آبرسانی قطعاً اقدامات مؤثر و شایان ذکری در راستای رفع محرومیت های مردم منطقه انجام شده است، مقوله آموزش در مدیریت پسماند را بسیار حائز اهمیت خواند و تشریح کرد: آموزش و اشاعه فرهنگ صحیح جمع کردن زباله در بین مردم از اقدامات مهم ما است. در این راستا توضیحات اولیه را به ساکنین بخش انتقال داده و ایستگاه هایی که برای تفکیک از مبدأ می باشند شناسایی شده است. حبیبی در ادامه گفت: بخش خورگام دارای پتانسیل های بسیاری است. عملیاتی شدن پروژه های مهم مذکور نیز مزید بر علت است که مردم بخش رضایت مندی قابل قبولی نسبت به نحوه عملکرد مسئولین ارشد شهرستان داشته باشند و با توجه به این مقوله قطعا بخش خورگام به ایده آل هایش نزدیک تر خواهد شد.

*رضایی زاده، عضو شورای بخش خورگام:

وضعیت کشاورزی بخش، از دغدغه های ما است

رضایی زاده با اظهار اینکه عملیاتی شدن پروژه های سازنده عمرانی از قبیل آسفالت که از دورترین روستاها آغاز و در سایر نقاط بخش در دست بررسی است از درایت و مدیریت تمامی مسئولین پرتلاش شهرستان خبر می دهد، افزود: با توجه به وسعت و پراکندگی که این بخش دارد مردم همواره با مشکلات خاص منطقه مواجه بودند. اما خوشبختانه با عنایت خداوند و حمایت همه جانبه مدیران ارشد شهرستان امروز توانستیم نه تنها در حوزه آسفالت، بلکه گاز، آبرسانی و بهداشت بخش، اقدامات شایسته ای به منصه ظهور برسانیم. عضو شورای بخش خورگام در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه مقوله گردشگری شهرستان متولی خاصی ندارد و وضعیت کشاورزی بخش، از دیگر دغدغه های ما می باشد. تدبیری جدید در نحوه آبرسانی و ساماندهی زمین های کشاورزی خواسته بحق مردم بخش خورگام است که امیدواریم مانند اجرایی شدن سایر پروژه های عمرانی پیگیری شود.

*احمدی، فرماندار شهرستان رودبار:

دولت مصمم است به وعده هایی که داده جامه عمل بپوشاند

فرماندار شهرستان رودبار در نشست بررسی مشکلات و مدیریت پسماند با تاکید بر اینکه دولت مصمم است به وعده های خود جامه عمل بپوشاند، اذعان داشت: ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به عموم شیعیان بالاخص مردم ولایت مدار شهرستان رودبار عملیاتی شدن پروژه های آسفالت، گاز و آبرسانی از وعده های ما بود که با اراده قوی تمامی مدیران شهرستان به منصه ظهور رسید و امیدآن داریم با تلاش بی وقفه بتوانیم عمران، آبادانی، آرامش و امنیت را بیش از پیش برای شهرستان رودبار به ارمغان بیاوریم. احمدی، در ادامه عنوان کرد: نحوه تخصیص بودجه سال 1394، اینگونه نخواهد بود که چشمان را بسته و بودجه ای را بدون کار کارشناسی در نظر بگیریم. در این راستا قطعا کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد و با در نظر گرفتن الویت ها و بر اساس شاخص ها برای به ثمر رسیدن این مهم گام خواهیم برداشت. وی در ادامه خاطر نشان شد: مدیریت پسماند با آموزش و عملکرد مردم ثمربخش خواهد بود. فرهنگسازی پیش نیاز و تضمین کننده برنامه های مدیریت پسماند است که باید مورد توجه قرار گیرد. برآنیم تا با همکاری تمامی مسئولین و مدیران شهرستان رودبار گام های مؤثری در این زمینه برداریم.

* انصاری، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رودبار در جلسه بررسی مشکلات و مدیریت پسماند بخش خورگام با ابراز اینکه طبق حدیث از امام علی(ع) :«مردم دو نوعند؛ یا برادر دینی‌ تو هستند و یا در خلقت با تو برابرند» قطعا همه مسئولین در قبال مردم مسئول اند گفت: باید به نحو احسن از امانت مسئولیت در قبال مردم شهرستان رودبار پاسداری کنیم و اجرایی شدن پروژه های عمرانی بخش خورگام تمثیلی از این مهم است.

*مسرور، معاون امور عمرانی فرمانداری نیز ضمن اشاره به اینکه اجرایی شدن پروژه های عمرانی بخش خورگام موجب مسرت و نشان دهنده عمران و آبادانی بیشتر شهرستان رودبار است، در خصوص مدیریت پسماند افزود: با آموزش و گسترش فرهنگ تفکیک زباله قطعا شاهد تحول در حفاظت بیشتر از محیط زیست خواهیم بود.

*مالکی، امام جمعه شهر رستم آباد ضمن تبریک ماه صیام، و نزول کلام الله مجیدبر عموم شیعیان با اشاره به اینکه این بخش با دارا بودن زمین های وسیع کشاورزی متاسفانه با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می کند، تشریح کرد: کشاورزی در گذشته مقوله ای معیشتی بود ولی امروزه اقتصادی است. قطعا ساماندهی وضعیت راه، گاز و آبرسانی به بخش، بسیار مثمره ثمر است، اما قطعا با حمایت و درایت مسئولین ذیربط در بررسی مشکلات کشاورزی و همچنین توسعه آن در بخش خورگام شاهد پیشرفت بیشتر در این زمینه خواهیم بود.

* این گزارش می افزاید این جلسه در طبیعت شهر بره سر برگزار شد، شهردارهای رودبار، منجیل، توتکابن، رؤسای ادارات محیط زیست، جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب شهری و روستایی، شبکه بهداشت، صنعت و معدن و سایر مسئولین عملکرد خود در خصوص رفع مشکلات بخش خورگام را ارائه نمودند.

IMG_0372 IMG_0375 IMG_0377 IMG_0345 IMG_0346 IMG_0347 IMG_0349 IMG_0350 IMG_0351 IMG_0352 IMG_0358 IMG_0359 IMG_0360

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.