شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ دی ۶, ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶ |

حضور شهردار در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران

به گزارش روابط عمومی شهرداری بره سر، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران با حضور شهرداری ها و شرکت های فعال در زمینه های مختلف مدیریت شهری در پایتخت از تاریخ 3 لغایت 6 دی ماه 1396 برگزار شد.این نمایشگاه در آخرین روز برگزاری خود میزبان شهردار بره سر شد.
مهندس مهدی پور، شهردار بره سر، صبح امروز پس از مراجعه به سازمان شهرداری ها و وزارت کشور جهت برسی و رفع مسائل مالی و مشکلات شهر بره سر، به منظور خرید و کارشناسی ماشین آلات و لوزارم مورد نیاز خدمات شهری و آشنایی با تازه های روز این حوزه در این نمایشگاه حضور یافت. گفتنیست این نمایشگاه در سه حوزه حمل و نقل، خدمات شهری و شهر هوشمند، شهروند الکترونیک پذیرای میهمانان از سراسر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بره سر، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران با حضور شهرداری ها و شرکت های فعال در زمینه های مختلف مدیریت شهری در پایتخت از تاریخ 3 لغایت 6 دی ماه 1396 برگزار شد.این نمایشگاه در آخرین روز برگزاری خود میزبان شهردار بره سر شد. مهندس مهدی پور، شهردار بره سر، صبح امروز پس از مراجعه به سازمان شهرداری ها و وزارت کشور جهت برسی و رفع مسائل مالی و مشکلات شهر بره سر، به منظور خرید و کارشناسی ماشین آلات و لوزارم مورد نیاز خدمات شهری و آشنایی با تازه های روز این حوزه در این نمایشگاه حضور یافت. گفتنیست این نمایشگاه در سه حوزه حمل و نقل، خدمات شهری و شهر هوشمند، شهروند الکترونیک پذیرای میهمانان از سراسر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بره سر، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران با حضور شهرداری ها و شرکت های فعال در زمینه های مختلف مدیریت شهری در پایتخت از تاریخ 3 لغایت 6 دی ماه 1396 برگزار شد.این نمایشگاه در آخرین روز برگزاری خود میزبان شهردار بره سر شد. مهندس مهدی پور، شهردار بره سر، صبح امروز پس از مراجعه به سازمان شهرداری ها و وزارت کشور جهت برسی و رفع مسائل مالی و مشکلات شهر بره سر، به منظور خرید و کارشناسی ماشین آلات و لوزارم مورد نیاز خدمات شهری و آشنایی با تازه های روز این حوزه در این نمایشگاه حضور یافت. گفتنیست این نمایشگاه در سه حوزه حمل و نقل، خدمات شهری و شهر هوشمند، شهروند الکترونیک پذیرای میهمانان از سراسر کشور شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری بره سر، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران با حضور شهرداری ها و شرکت های فعال در زمینه های مختلف مدیریت شهری در پایتخت از تاریخ 3 لغایت 6 دی ماه 1396 برگزار شد.این نمایشگاه در آخرین روز برگزاری خود میزبان شهردار بره سر شد. مهندس مهدی پور، شهردار بره سر، صبح امروز پس از مراجعه به سازمان شهرداری ها و وزارت کشور جهت برسی و رفع مسائل مالی و مشکلات شهر بره سر، به منظور خرید و کارشناسی ماشین آلات و لوزارم مورد نیاز خدمات شهری و آشنایی با تازه های روز این حوزه در این نمایشگاه حضور یافت. گفتنیست این نمایشگاه در سه حوزه حمل و نقل، خدمات شهری و شهر هوشمند، شهروند الکترونیک پذیرای میهمانان از سراسر کشور شد.

درباره نویسنده / روابط عمومي شهرداري بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومي شهرداري بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.