شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده توسط در تاریخ آذر ۲۹, ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۹ |

دیدار چهره به چهره نماینده محترم مردم شریف شهرستان رودبار، جناب آقای دکتر جمالی و فرماندار محترم و پرتلاش جناب آقای مهندس میر غضنفری و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان رودبار با مردم شهر بره سر

در این دیدار شهردار محترم شهر بره سر، جناب آقای دکتر محمد اسماعیل جبیبی ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان و عرض تبریک ایام ولادت نبی اکرم و امام جعفر صادق(ع)، به بیان مشکلات و معضلات مردم شهر بره سر و بخش خورگام پرداختند. دکتر حبیبی تصریح کرد شکستگی های متعدد سیستم انتقال آب شرب شهر، کیفیت پایین آب، قطعی های مکرر برق، خسارت ناشی از کنده کاری های گاز و خاموشی معابر همواره گریبانگیر مردم شهر بوده اند.

دیدار مسئولین با مردم شهر بره سر

پس از آن مسئولین ادارات یک به یک در پاسخ به مشکلات بیان شده توسط شهردار محترم به بیان دیدگاهها و راهکارهای رفع مشکلات منطقه پرداختند.

دیدار مسئولین با مردم شهر بره سر

دیدار مسئولین با مردم شهر بره سر

ابتدا مهندس رجبعلی پور، رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان رودبار درباره ساماندهی انشعابات آب سطح شهر، راه اندازی شبکه جدید و حل مشکل آب از نظر بهداشتی سخن گفتند. سپس آقای دکتر بختیار، رئیس شبکه بهداشت شهرستان رودبار از تجهیز بیمارستان های شهرهای رستم آباد، رودبار و منجیل و لزوم جذب پزشک متخصص به شهرستان و اجرایی شدن آن در آینده نزدیک خبر داد.

آقای مهندس نصوری رئیس اداره برق شهرستان رودبار نیز درباره جابجایی تیرهای سطح شهر، روشنایی معابر و جلوگیری از قطعی مکرر برق منطقه سخنانی را  ایراد کردند. مهندس طوفان رئیس اداره جهاد کشاورزی در بخشی از سخنان خود گفتند: کاشت درست پیازچه زعفران و فندق کاری از طرح های اداره جهاد برای منطقه است که پیش بینی می شود بازدهی خوبی خواهد داشت.

در پایان نماینده شریف مردم شهرستان رودبارآقای دکتر جمالی و مهندس میرغضنفری فرماندار محترم شهرستان رودبار درباره معضلات منطقه و لزوم پیگیری مشکلات مردم در تمام سطوح سخن گفتند.

دیدار مسئولین با مردم شهر بره سر

شهرداری، شورای اسلامی و مردم شهر بره سر از حضور صمیمانه و مجدانه فرماندار پرتلاش جناب آقای مهندس میرغضنفری و دکتر جمالی، نماینده مردم شریف شهرستان رودبار به جهت پیگیری و رفع مشکلات شهر بره سر و بخش خورگام، بخشدار محترم، روسای محترم ادارات و نهادهای شهرستان رودبار، اهالی محترم رسانه و ارباب جراید برای این همراهی صمیمانه نهایت قدردانی و تشکر را دارند.

درباره نویسنده / روابط عمومي شهرداري بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومي شهرداري بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.