شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ آبان ۱۳, ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳ |

رژه ناوگان خودرويي دستگاه هاي امدادي به همت شهرداري به مناسبت هفته پدافند غيرعامل برگزار شد.

IMG_8340

رژه خودرويي پدافند غيرعامل صبح روز دوشنبه 11 آبان 94 طبق تعيين شهرداري به عنوان متولي اجرايي با حضور شهردار، بخشدار و اعضاي شوراي شهر با هدف آمادگي نيروها و گراميداشت هفته پدافند غيرعامل برگزار شد.

محمد اسماعيل حبيبي شهردار بره سر با ارائه تعريفي از پدافند غيرعامل ابراز داشت: پدافند غيرعامل به معناي مجموعه اقدامات غيرمسلحانه است كه موجب افزايش بازدارندگي، كاهش آسيب پذيري، ارتقاي پايداري ملي و تسهيل در امر مديريت بحران در برابر بلاياي طبيعي و تهديدات نظامي دشمن است.

شهردار بره سر در ادامه سخنانش گفت: شهرداري بره سر با آماده سازي خودروهاي امدادي و نيروهاي خود براي مقابله با بلاياي طبيعي و حوادث پيش بيني نشده، آمادگي داشته و سعي دارد در حد توان و امكانات موجود به خدمات دهي به مردم شريف بره سر و منطقه بپردازد. وي همچنين از تلاش بي وقفه ي فرماندار و مديركل دفتر امور شهري استانداري به خاطر توجه و اهميت دادن به مقوله ي پدافند غيرعامل و كمك به شهرداري ها تشكر و قدرداني كرد.

همين گزارش حاكي است: رژه خودرويي با حضور ناوگان خودرويي سازمان هاي شهرداري، بخشداري، نيروي انتظامي و مركز بهداشت از مسير ميدان شهداء آغاز و تا مسير ورودي شهر ادامه يافت.

IMG_8354

IMG_8345

IMG_8362IMG_8364IMG_8357

IMG_8358

IMG_8360

درباره نویسنده / روابط عمومي شهرداري بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومي شهرداري بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.