شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده توسط در تاریخ فروردین ۹, ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۹ |

یکی از گنجینه های فرهنگی و اقتصادی که در شمال کشور وجود دارد ، تشکیل بازارهای هفتگی است که بخصوص در استان گیلان رواج بیشتری دارد .نمونه ی بارز این بازارها شنبه بازار بره سر است. شنبه  برای مردم بره سر روز تلاش و کار بیشتر است ، بازاریان و کسبه در این روز بیشترین فروش خود را دارند و بسیاری از کسبه از شهر های دیگر محصولات خود را برای فروش به شهربره سر می آورند.شهر بره سر در این روز خیلی دیدنی و جالب است ، و برای کسانی که از خارج استان می آیند جذابیت بسیاری دارد.

IMG_0137 IMG_0139IMG_0138

شنبه بازار شهر بره سر چند سالی است که در این شهر بر پا می شود .ساعت كار بازار از صبح تا ساعت 4الی5  بعد ازظهر ادامه می یابد و انواع كالاها و اجناس مانند موادغذايي، پوشاك، وسايل منزل و لوازم زينتي و كشاورزي در آن به فروش مي رسد.بيشتر فروشندگان اين بازار را كاسبين دوره گرد روستا ها ی اطراف و خود کاسبان بره سر تشكيل مي دهند. نزديكي شهر بره سر به مناطق روستایی و دسترسی آسان باعث شده كه تعداد زیادی از مردم اين مناطق جهت تامین مایحتاج خود روانه این بازار شوند.

IMG_0141IMG_0140

در بازار هفتگي اين شهر غير از محصولات وتوليدات منطقه انواع و اقسام مختلف اجناس و كالاهاي داخلي و خارجي به فروش مي رسدبسياري از كالاها و اجناس مستقيماً توسط توليدكننده به دست مصرف كننده مي رسد و طبيعي است كه چون واسطه ها دخالتي ندارند قيمت اجناس به ميزان قابل توجهي كاهش مي يابد. يكي از بزرگترين امتيازات بازارهاي هفتگي متعادل نگاه داشتن بهاي اجناس كالاها و جلوگيري از افزايش نامتناسب قيمت هاست كه اين ويژگي و امتياز به نحو مطلوب و چشمگيري در شنبه بازار بره سر مشاهده مي شود.

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.