شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ بهمن ۸, ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۰ |

عسگر نظری برسری  در جلسه بررسی مشکلات شهر بره سر، اظهار کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزشمندی در منطقه خورگام انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات موجود در منطقه موجب نگرانی مردم این شهر و منطقه شده است، ادامه داد: بخش خورگام دارای بخشداری است اما ادارات زیر مجموعه ندارد.

عضو شورای اسلامی شهرستان رودبار، تصریح نمود: بیش از دو دهه قبل مسیر توتکابن- بره سر آسفالت شد و از آن سال تا کنون اقدامی برای روکش مجدد آسفالت این مسیر صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: در جلسات متعددی مقرر شد ترمیم و آسفالت این مسیر از بره سر به سمت توتکابن انجام بگیرد اما این مصوبه هم حالت اجرایی به خود نگرفت و لکه گیری ها از توتکابن به سمت بره سر شروع شد و در بین راه نیمه تمام ماند.

نظری، خواستار رسیدگی به مسائل و مشکلات آب شرب شهر بره سر شد و گفت: به وضعیت آب شرب بره سر توجهی نمی شود.

وی با بیان اینکه اغلب مردم بخش خورگام کشاورز هستند خواستار ساماندهی جاده های بین مزارع شد و ادامه داد: نه اداره راه و نه جهاد کشاورزی مسئولیت احداث جاده های بین مزارع را عهده دار می شوند.

نظری، با بیان اینکه مردم خورگام از دریافت شبکه های دیجیتال محروم هستند، بیان کرد: متاسفانه عدم برخورداری از شبکه های دیجیتال استفاده از ماهواره را در بین مردم این منطقه افزایش داده است.

وی در ادامه برای ایجاد اوژانس ۱۱۵ در شهر بره سر و برخورداری از اینترنت پرسرعت از استاندار گیلان استمداد طلبید.

عضو شورای اسلامی بره سر خواستار رسیدگی جدی به مشکلات کارگران معدن سنگرود شد و بیان نمود: بخش اعظمی از کارگران معدن از اهالی شهر بره سر و خورگام هستند که اختلال در روند فعالیت این معدن کارگران بسیاری را با مشکل مواجه می کند.

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری بره سر → ]

دیدگاه ها (۲ دیدگاه)

 1. اکبری لیاولی

  جناب آقای نظری درودبرشما ازاینکه مشکلات بخش خورگام رابیان نمودید ازاین بابت ازشما ممنونیم
  واما وقتی مسیرحرکت از سرزمین توتکابن پای بر بام طویل کوهستان بخش خورگام می گذاری احساس می کنی که در سیاره ی دیگر قرار گرفته ای و مسیر گشت و گذار در این سیاره ،گذر سخت از جاده های پرپیچ وخم وگودال‌های عمیق که اغلب در جاده دیده می‌شود و مسیرهای باریکی که باید به سختی از آن عبور کرد و شیب‌های تند و بدقواره و نبود گاردریل و پیچ‌های خطرناک از ویژگی‌های این جاده و یکی پس از دیگری از خطرناک‌ترین راههای این بخش است . دراین سرزمین کوهستانی وجود آسفالت های کم عمر وچاله شده و در بسیاری قسمت ها تکه پاره شده و از سویی عبور از جاده های کم عرض و پر پیچ و خم با گذر از پرتگاههای منتهی به دره های عمیق، احساس ترس و خطر را در وجود انسان دو چندان می کند.

  ازتمام مسئولین اعم ازراه وترابری گرفته تابخشداری ونماینده محترم شهرستان وشورای بخش تقاضامندیم یک فکری بحال جاده بخش خورگام بکنندتااهالی این بخش باخیال آسوده رفت وآمد دراین جاده راادامه دهندواهالی زحمت کش و خونگرم بخش خورگام رسیدگی جدی این معضل توسط مسئولان شهرستان را خواستار هستند. پیشاپیش از بذل توجه و دستور مساعد و عاجل نماینده محترم شهرستان، کمال تشکر و امتنان را داریم. با تشکر و سپاس

 2. ابراهیم امیری نظری برسری

  با سلام

  بیان اینگونه مشکلات زمانی اثربخشی بیشتر خواهد داشت که از طریق کانالهای ارتباطی مختلف سخت افزاری و نرم افزاری به گوش مسوولین استانی و کشوری رسانده شود.پافشاری و صبر توامان میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند.ولی برای حل همه ی مشکلات نباید منتظر منجی از خارج از منطقه بود بلکه بسیاری از مشکلات منطقه بدست توانمند اهالی منطقه و مسوولین محلی البته با همدلی قابل حل است.اگر مسوولین محلی در کنار مردم با صداقت به بیان مشکلات بپردازند و صادقانه از مردم استمداد بطلبند مطمئنا مردم تکیه گاه خوبی خواهند بود.متاسفانه بسیاری از امور معطل مانده ی منطقه و بویژه شهر محروم بره سر نتیجه ی کم کاری و عدم پیگیری خودمان میباشد لذا برای چنین اموری نباید منتظر منجی از خارج از منطقه با شیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.