شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ بهمن ۸, ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴ |

فرماندار رودبار

اسماعیل میرغضنفری در نشست جمعی از اعضاء شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان گفت؛ از آنجائیکه بارش سنگین برف بسته شدن راهها را در پی دارد، به جهت تسریع در بازگشایی راههای روستایی و ارائه خدمات ضروری، خودروهای سنگین و قابل تردد راهداری و حمل و نقل جاده ای در محورهای لوشان_جیرنده و توتکابن_بره سر عبور و مرور داشته باشند تا از انسداد این محورها جلوگیری شود.
وی با بیان اینکه در فعالیتها و اقدامات ایام برف نباید موازی کاری گردد، تاکید کرد؛ به گونه ای عمل نمائیم تا برآیند آن افزایش راندمان کار و کاهش مشکلات احتمالی باشد.
وی داشتن اطلاعات بهنگام و دقیق از وضعیت راهها و بحرانهای احتمالی خصوصا از مبادی بخشداران، دهیاران و شوراها را مورد تاکید قرار داد و گفت: این اطلاعات به تصمیم گیریهای دقیق، درست و کارگشا کمک می کند.
فرماندار با بیان اینکه طبق پیش بینی ها برف سنگین، سرما و یخبندان در پیش داریم از مردم خواست در این ایام از سفرهای غیر ضروری خودداری نمایند.
میرغضنفری با بیان اینکه اهمال کاری برخی افراد در رانندگی بدون زنجیر چرخ در مناطق برف گیر هم برای خودشان مشکل ساز می شود و هم انسداد راههای ارتباطی را موجب می گردد تصریح کرد؛ پلیس از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در این مناطق جلوگیری می کند.
وی با اشاره به این مطلب که عایدات برف و باران به مراتب بیشر از نگرانی هاست یادآور شد؛ بارش برف شاید مضایقی را برای مردم و تنگناهایی را برای مسئولان ایجاد کند، اما نوید سالی پر آب و بدون ضرر و زیان ناشی از کم آبی را می دهد.
وی همچنین حضور میدانی مسئولان را برای رفع دغدغه ها و مشکلات مردم خواستار شد.

 

درباره نویسنده / روابط عمومي شهرداري بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومي شهرداري بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.