شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۲۸ |

استاندار گیلان که برای گرامیداشت یاد خاطره جانباختگان زلزله سال 69 به همراه جمعی از مدیران استان به بخش خورگام سفر کرده بود ، در جمع مردم بره سر شرکت گاز را مکلف کرد گاز رسانی به جیرنده و بره سر تا پایان سال 93 به اتمام برسد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر نجفی در جمع مردم بره سر خورگام ، پیگیری مسائل و مشکلات مردم مناطق محروم شهرستان رودبار را از جمله اهداف سفر خود برشمرد وافزود : سالگرد زلزله ی سال 69 فرصتی بوجود آورد تا ضمن تسلیت به بازماندگان این حادثه ، پیگیرمسائل و مشکلات مردم شدیم .

وی با اشاره به کوهستانی بودن بخش خورگام ، گاز رسانی به این بخش را از مهم ترین دغدغه های مردم عنوان کرد و گفت : شرکت گاز عملیات گازرسانی به این بخش و شهر جیرنده را تاپایان سال 93 به اتمام برساند . دکتر نجفی روکش و بهسازی آسفالت راه های روستایی و اصلی مناطق ییلاقی رودبار را نیز متذکر شد وگفت : در زمینه ی تأمین آب شرب روستایی تلاش هاي انجام شده کافی نیست و باید اهتمام جدی شود .

استاندار گیلان همچنین با اشاره به درخواست های مردم بره سر مبنی بربهره مندی از ایستگاه هواشناسی و اینترنت پرسرعت را جای خوشحالی عنوان کرد و گفت : این درخواست ها نشان از فرهیختگی مردم بره سردارد که باید پاسخ به آن مناسب داد .

دکتر نجفی همچنین با بیان اینکه بارها تأکید کرده ام باید نسبت به ارتقاء معیشت و رفاه مردم اقدام کنیم گفت : دولت به تنهایی قادر به حل تمامی مشکلات نیست و همکاری و همیاری مردم نقش بسزایی در تسریع حل مشکلات ایفاء می کند .

گفتنی است استاندار گیلان بیش از حضور در جمع مردم بره سر درمزار قربانیان زلزله ی سال 69 در توتکابن ، سوسف چهار محل و بره سر حضور یافت . آغاز عملیات اجرایی ساختمان آتش نشانی شهرداری بره سر نیز از برنامه های دیگر سفر دکتر نجفی به شهرستان رودبار بود .

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.