شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ آذر ۱۵, ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶ |

با توجه به بادخیز بودن منطقه و به منظور جلوگیری از پخش زباله های سبک کاغذی و پلاستیکی در محیط اطراف و زمین های کشاورزی واقع در مجاورت جایگاه دفن زباله و همچنین جلوگیری از ورود حیوانات اهلی و وحشی ، شهرداری بره سر طرح ترمیم جایگاه دفن زباله را در دستور کار خود داشت این عملیات روز گذشته با تعمیر درب فلزی در محل دفن زباله واقع در منطقه کالگرود به پایان رسید.

✳️ ساماندهی جایگاه دفن زباله شهرphoto_2016-12-05_09-13-59photo_2016-12-05_09-15-23
واحد خدمات شهر شهرداری بره سر با تأکید بر لزوم توجه ویژه به مشکلات زیست محیطی و اثرات مخرب دفع نادرست زباله ها در محیط زیست، ضمن اشاره به مشکلاتی که در سال های گذشته از این جهت دامنگیر شهرداری شده است گفت:
پراکندگی زباله، تجمع و توجه انواع حشرات و جانوران موذی سرگردان را جلب می‌کند؛ عامل انتقال و انتشار بیماری‌ها و برهم زننده چهره شهر از نظر بهداشتی و زیباشناسی است. پسماندها یا همان طلاهای کثیف به عنوان عاملی خطرناک در شهر اگر به درستی استفاده نشوند، عامل ایجاد بسیاری از بیماری‌ها می‌شوند. از این جهت ترمیم حصار و درب جایگاه دفن زباله،جداسازی زباله های دامی و ایجاد محل هایی برای جمع آوری شیرابه ها توسط واحد خدمات شهر و واحد فنی شهرداری صورت گرفت.

 

درباره نویسنده / روابط عمومي شهرداري بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومي شهرداري بره سر → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.