شهرداری بره سر

شهرداری بره سر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی بره سر

شهرداری بره سر
شهرداری بره سر

سخن شهردار

نوشته شده در تاریخ اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۲۸ |

شهردار بره‌سر رودبار از تشكيل كارگروه‌هاي تخصصي شهروندان و شناسايي همياران شهرداري اين شهر خبر داد.

محمد اسماعيل حبيبي با اشاره به اينكه بره‌سر به دليل موقعيت جغرافيايي خاص خود از امتيازات بالقوه‌اي بهره‌مند است، اظهار داشت: جاذبه‌هاي طبيعي، آب و هواي معتدل و ظرفيت‌هاي محيطي كه موجب جذب گردشگر به منطقه مي‌شوند از ويژگيهاي ذاتي اين شهر به شمار مي‌روند.
شهردار بره‌سر اضافه كرد: براي پرورش و استفاده مناسب از ويژگي‌هاي ذاتي اين شهر نيازمند فراهم آوردن امكانات لازم هستيم.
وي با اشاره به توزيع فرم اطلاعات همياران شهرداري بره‌سر گفت: به دست آوردن اطلاعات محيطي، گرايش‌هاي تحصيلي شهروندان از اهداف اصلي اين طرح است.
حبيبي از تشكيل كارگروه‌هاي تخصصي پس از جمع‌آوري اطلاعات شهروندان خبر داد و افزود: در اين كارگروه‌ها شهروندان به صورت افتخاري مي‌توانند با ارائه راهكارها و پيشنهادات، شهرداري را در توسعه شهري ياري دهند.
وي با بيان اينكه تشكيل مجمع شاخص از ديگر برنامه‌هاي شهرداري است، خاطرنشان كرد: اين مجمع كه به صورت ngo مديريت مي‌شود، شهرداري را براي اجراي برنامه‌هاي توسعه شهري ياري مي‌كند.
شهردار بره‌سر رودبار همچنين شناخت استعدادهاي موجود و جلب مشاركت جمعي در برطرف كردن مشكلات را از ديگر اهداف اين طرح برشمرد.
وي با بيان اينكه شهرداري نيازمند ارائه نكته نظرات تمام شهروندان است، گفت: با شنيدن نقطه نظرات و راهكارها از طرف شهروندان بسياري از مشكلات شهري در كمترين زمان ممكن برطرف مي‌شود.
حبيبي دستيابي آسان به بانك اطلاعاتي شهروندان را از ديگر مزيت‌هاي اين طرح برشمرد و افزود: به‌روز بودن اطلاعات و شناسايي استعدادهاي بومي، مشاركت شهروندان در توسعه روابط شهروندي و شهرنشيني را به همراه دارد.
وي شناسايي مشكلات، ارائه راهكارها و عملياتي كردن پروژه‌ها را از مولفه‌هاي سه‌گانه شهرداري عنوان كرد و بيان داشت: شهرداري بره‌سر بر همين اساس براي توسعه پايدار شهر برنامه‌ريزي كرده است.
شهردار بره‌سر رودبار، شناسايي مشكلات شهر به تناسب محيط جغرافيايي را مهم دانست و افزود: شناسايي مشكلات بايد براساس محيط جغرافيايي شهر، شهرستان و استان انجام گيرد و با اولويت‌بندي براي برطرف كردن مشكلات برنامه‌ريزي شود.

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری بره سر

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری بره سر → ]

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)

  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.